KALİTE

KALİTE POLİTİKAMIZ

Politikamız, sürekli iyileşme ve gelişimi hedef alan üst yönetimin desteği ve çalışanlarımızın tam katılımı ile müşterilerimizin beklentilerini hatasız, kesintisiz, hızlı bir şekilde karşılamak ve firmamızın Telekomünikasyon ve Haberleşme sektöründe kalıcı olmasını ve büyümesini sağlayacak karlılığa ulaşmasıdır.

Bu doğrultuda firmamızda;

•ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standardına uygun olarak hazırlanan      dokümantasyonumuzun, oluşturduğumuz etkin iç iletişim prosesleri ile tüm      çalışanlarımız tarafından bilinmesi ve uygulanması sağlanmaktadır.

•‘Sürekli      Öğrenen Organizasyon’ ilkesiyle kurum içi ve kurum dışı eğitim ve      geliştirme programları ile çalışanlarımızın performansı ve verimliliği      artırılmakta, tüm çalışanlarımız belirlediğimiz politika ve stratejiler      çevresinde kenetlenmektedir.

•Ürünlerimizin      kalitesi, müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini bilmemiz ve bu      beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri tecrübeli      kadromuz ile en kısa zamanda üretebilmemizden kaynaklanmaktadır.

•Müşteri memnuniyeti periyodik olarak değerlendirilmekte ve müşteri şikayetleri en      aza indirilmektedir.

•Tüm      operasyonel süreçlerde gerçekleştirilen ara ve son kontrollerle hatalı      ürünün müşteriye teslimatı engellenmektedir

•Proseslerimizin      performansı periyodik olarak değerlendirilmekte ve sorunlar kaynağında      çözülmektedir.

•Hizmetlerimizin etkinliğini ve verimliliğini sürekli geliştirmek için teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte ve yenilikler uygulanmaktadır.

Sektördeki olumlu ilişkilerimiz, kaynaklarımızın etkin kullanımı, tartışılmaz ürün kalitemiz ile hedefimiz, sadece sektörde lider olmak değil bu yolda ilerlerken tüm çalışanlarımız ile keyifli bir yolculuk yapmaktır.

Yukarı

The wearer can by magnetic button replica watches uk the existing polished stainless steel models, Breitling omega replica Super Ocean Chronograph M2000 has breitling replica brought us 250 new limited edition masterpiece. Black satin matte surface with steel case replica rolex design, and after high intensity carbonization process, showing perseverance fresh cool style. In contrast dial design complement each other, large Arabic numerals and oversized pointers are replica watches uk optimum readability and clarity. One-way ratchet rotating bezel covered with black die rubber, non-slip and easy to control. Feature can automatically release a rugged black steel case helium safety valve, and equipped by the Swiss official Observatory certified Breitling automatic movement rolex replica Swiss official Observatory certified (COSC) of SuperQuartzTM super quartz movement, precision quartz movement ten times beyond the standard, and uses a unique black and white mosaic Super Ocean rim Superocean leather strap. Even exposure to deep dark endless ocean, the candidate of the king of light.