Tarihçe

TARİHÇE

UDEC TELEKOM A.Ş. 2004 yılında kurulan ve yaklaşık 10 yıldır Telekomünikasyon Sektöründe hizmet veren uluslararası bir kuruluştur.

Firmamız öncelikle, yurtdışı sektör ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirmiş, bu kapsamda Ukrayna ve Arnavutluk’ ta Anahtar Teslimi GSM Proje hizmetleri sunmuştur.

2010 yılı itibariyle de yurt içinde AVEA Bakım Çözüm Ortağı (BÇO) olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Merkezi Ankara’ da kurulu olan firmamız, Ankara & Antalya bölgeleri kapsayan 11 ilde, yaklaşık 3700 istasyonun kiralama, montaj, revizyon, bakım & işletme hizmetlerini 7/24 kesintisiz sağlamaktadır.

Amacımız; uluslararası standartlarda hizmetler sunarak GSM operatörlerinin dünya düzeni ile entegrasyonunu kolaylaştırmak ve daha verimli çalışmalarını sağlamaktır.

Firmamız aynı zamanda sürekli gelişen, eğitimli, deneyimli ve dinamik kadrosuyla sektördeki yeni teknolojilerin uygulanması konusunda da müşterilerine ayrıcalıklar sağlamaktadır.

UDEC TELEKOM A.Ş. telekomünikasyon firmaları arasında prestijli, etkili ve güçlü bir organizasyon olduğunu kanıtlamış, ulusal ve uluslararası işbirlikleri ile büyümeye devam etmektedir.

Yukarı

The wearer can by magnetic button replica watches uk the existing polished stainless steel models, Breitling omega replica Super Ocean Chronograph M2000 has breitling replica brought us 250 new limited edition masterpiece. Black satin matte surface with steel case replica rolex design, and after high intensity carbonization process, showing perseverance fresh cool style. In contrast dial design complement each other, large Arabic numerals and oversized pointers are replica watches uk optimum readability and clarity. One-way ratchet rotating bezel covered with black die rubber, non-slip and easy to control. Feature can automatically release a rugged black steel case helium safety valve, and equipped by the Swiss official Observatory certified Breitling automatic movement rolex replica Swiss official Observatory certified (COSC) of SuperQuartzTM super quartz movement, precision quartz movement ten times beyond the standard, and uses a unique black and white mosaic Super Ocean rim Superocean leather strap. Even exposure to deep dark endless ocean, the candidate of the king of light.